Scrum

Pozycja dość nietypowa, wymykająca się schematom. Niby instrukcja obsługi popularyzującej się coraz bardziej progresywnej metodyki zarządzania projektami, a układ i forma daleko odbiegająca od standardów. Niby opowieść, a w rzeczywistości naszpikowany merytoryką podręcznik.

Lektura obowiązkowa dla każdego, kto myśli o wejściu w świat zwinności, zmiany sposobu myślenia o skuteczności działania. Napisana przez jednego z prekursorów ruchu agile, sygnatariusza manifestu zwinności i współtwórcę metodyki Scrum – Jeffa Sutherlanda.

Fenomenalna prezentacja siły Scruma nie tylko w branży IT, ale również w każdej dziedzinie życia, nie tylko biznesowego. Prosto, dosadnie, w oparciu o najlepsze wzorce storytellingowe, dzięki czemu przesłanie autora znacznie łatwiej trafia do menedżerskiej wyobraźni.

Udostępnij artykuł:
Przemysław Skrzek
Autor:

Przemysław Skrzek

Przedsiębiorca i edukator
Przedsiębiorca i specjalista w branży IT, executive manager, praktyk nowoczesnych metod zarządzania. Pomysłodawca i animator ogólnopolskiego klastra firm informatycznych ITCorner. Certyfikowany menedżer, trener i coach biznesu, a także muzyczny… multiinstrumentalista.
wróć do góry