Transformacja AGILE

Od kilku miesięcy intensywnie pracujemy nad transformacją agile w największej polskiej agencji brandingowej. Prawie 100-osobowy młody i bardzo kreatywny zespół, oddziały m.in. w Amsterdamie, Bangkoku i Odessie.

Przyjęliśmy strategię… zwinną we wdrażaniu zwinności. Najpierw pracowaliśmy z „early adopters”, by później przeprowadzić wdrożenie pilotażowe w najbardziej zdeterminowanym zespole.  Obecnie „rozlewamy” zwinność na całą organizację.

Za nami rozmaite warsztaty i codzienna praca z 8 zespołami. Niesamowicie jest obserwować moc narzędzi agile, które powoli zmieniają rzeczywistość na lepszą. Dzięki nim praca zespołu staje się dużo prostsza i efektywniejszą. „Pracujemy w bardziej przyjaznej atmosferze, robimy więcej, mamy mniej ciśnienia” – bezcenne!

Udostępnij artykuł:
Przemysław Skrzek
Autor:

Przemysław Skrzek

Przedsiębiorca i edukator
Przedsiębiorca i specjalista w branży IT, executive manager, praktyk nowoczesnych metod zarządzania. Pomysłodawca i animator ogólnopolskiego klastra firm informatycznych ITCorner. Certyfikowany menedżer, trener i coach biznesu, a także muzyczny… multiinstrumentalista.
wróć do góry