Jak pracujemy z naszymi Klientami?

Prowadzimy transformacje

Czy masz świadomość, że Twoja firma znajduje się w pętli ciągłej zmiany?

Nowe potrzeby klientów, zmiany na rynku pracy, rewolucja technologiczna – to wszystko ma wpływ na funkcjonowanie Twojej firmy. Każdego dnia, i to w coraz szybszym tempie.

Może to budzić przerażenie, ale też jest niesamowita szansą na rozwój i w swej naturze - esencją biznesu. Dobre firmy wyróżnia proaktywne podchodzenie do rzeczywistości i świadome zarządzanie. Oczywiście wymaga to czasu, doświadczeni
i skutecznych narzędzi.

Nasz przepis na skuteczne transformowanie biznesu to świadome rozwijanie kultury organizacyjnej, wpisanie zwinności w DNA firmy i sukcesywne uwalnianie ukrytej w organizacji innowacyjności, a to wszystko z wykorzystaniem prostej i użytecznej informacji zarządczej.

transformacje
Budowanie kompetencji

Budujemy kompetencje

Wg prognoz Instytutu Gallupa, talenty ludzkie i umiejętność wykorzystania kompetencji to kluczowe asety firm przyszłości.

Gdy roboty zastąpią nas w wykonywaniu podstawowych czynności, a technologia zmieni świat, który znamy, tym co pozostanie istotne, to nasza zdolność do współpracy, uczenia się i wykorzystania potencjału.

Kompetencje to wiedza, praktyczne umiejętności i postawa sprawiająca, że działamy tak, a nie inaczej. Ich kształtowanie to złożony proces wymagający odpowiednich narzędzi i technik.

Ale nie tylko… Wierzymy, że know-how połączony z radością z jego poznawania to klucz do sukcesu w budowaniu kompetencji jednostki, zespołów i całych organizacji. Zróbmy razem coś niesamowitego podczas naszych warsztatów i szkoleń!

Wspieramy w rozwoju

Czy zdarza Ci się zbudzić w nocy i zastanawiać „co dalej”?

Odczuwasz samotność lidera albo w chaosie rozmaitych opcji i rozwiązań gubisz się szukając tych, które mogłyby Ci się przydać w praktyce? Masz awersję do „dobrych rad” i stosowania „cudzych rozwiązań”, ale czujesz, że dobrze byłoby z kimś porozmawiać i podzielić się swoimi wątpliwościami?

Jeśli tak, nie jesteś sam, my „mamy podobnie” 😉.

Wiemy, że spojrzenie na firmę oczami kogoś z zewnątrz może diametralnie zmienić percepcję wyzwań, przed którymi stają liderzy organizacji. W ich ręce oddajemy to, czego udało nam się doświadczyć. Nie doradzamy i nie wymądrzamy się – wolimy aktywnie działać i budować wartość razem z naszymi klientami. Wspierać na drodze rozwoju i biznesowej przygody.

Wsparcie w biznesie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy przedsiębiorcami
z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu i prowadzeniu biznesu.

Przez blisko 20 lat pracowaliśmy zarówno w małych, jak i duży organizacjach, zarządzaliśmy kilkunastoma własnymi biznesami, spotkaliśmy na swej drodze setki przedsiębiorców, menedżerów i pracowników rozmaitych firm polskich i zagranicznych.

Mamy zaszczyt współtworzyć
ITCorner - unikalny klaster firm z szeroko rozumianego obszaru nowych technologii.

Wspólnie z naszymi partnerami
i przyjaciółmi stworzyliśmy platformę, na której ponad 60 firm z branży IT wykorzystuje wspólny potencjał do wdrażania innowacyjnych projektów, wymiany doświadczeń i budowania długoterminowych relacji.

Przemek
Przemysław Skrzek
Maciek - profil
Maciej Gawlik

Nasze WHY

Wierzymy, że firmy mogą być zdrowsze, świadczyć świetne usługi i tworzyć niesamowite produkty, a pracujący w nich ludzie - żyć szczęśliwie, budować wartość i zmieniać otaczający nas świat na lepszy.

Pomagamy rozwijać przedsięwzięcia przyszłości w harmonijny i pasjonujący sposób. Łączymy kropki.