Zarządzanie 3.0

Nowe czasy wymagają nowego podejścia do pracy i zarządzania. Na tym paradygmacie oparł swoje rozważania jeden z prekursorów progresywnego zarządzania – Jurgen Apello, twórca podejścia Management 3.0 i publikacji o tym samym tytule. Książka ta jest wspaniałą instrukcją postępowania dla liderów chcących zbudować dobry zespół. Zespół samoorganizujący się, stale rozwijający swoje kompetencje, zaangażowany, a jednocześnie nastawiony na sukces, efektywność i odpowiedzialność za słowa i czyny, Bez zapominania o najważniejszym: dobrej atmosferze i spełnieniu.

Nas w tej książce zafascynowało umiejscowienie zwinnego zarządzania w odniesieniu do teorii systemów i ich złożoności oraz teorii gier. Wspaniale uporządkowane, analitycznie spójne, inżynierskie podejście do zarządzania z prawdziwie ludzką twarzą.

Udostępnij artykuł:
Przemysław Skrzek
Autor:

Przemysław Skrzek

Przedsiębiorca i edukator
Przedsiębiorca i specjalista w branży IT, executive manager, praktyk nowoczesnych metod zarządzania. Pomysłodawca i animator ogólnopolskiego klastra firm informatycznych ITCorner. Certyfikowany menedżer, trener i coach biznesu, a także muzyczny… multiinstrumentalista.
wróć do góry