Sailing Bootcamp 2024 Sycylia

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami niecodziennego wydarzenia – Sailing Bootcamp 2024 – rejsu żeglarskiego połączonego z wymianą doświadczeń i działaniami rozwojowymi!

Podczas Sailing Bootcamp spotkamy ze sobą menedżerów i przedsiębiorców pod opieką trenerów biznesu i żeglarstwa, by w niecodziennych okolicznościach pogłębić nasze style myślenia i działania w oparciu o profesjonalna diagnozę FRIS®!

Czym jest rejs rozwojowy?

Żeglarstwo to piękna przygoda, którą chcemy  przybliżyć wszystkim uczestnikom naszej wyprawy. Nauczymy Cię podstaw żeglowania, bezpieczeństwa na morzu, a także bycia pełnowartościowym członkiem załogi. Staniesz za sterem, by poczuć siłę prawdziwego przywództwa, a także zdobędziesz staż niezbędny do zdobycia uprawnień żeglarskich.

Jacht to świetne miejsce do rozwijania rozmaitych kompetencji i nauki pracy w zespole. Odnajdziesz na nim wiele analogii życiowych i biznesowych, które rozbierzemy na czynniki pierwsze, omówimy i zastanowimy się wspólnie nad ich praktycznym zastosowaniem w Twoim środowisku pracy.

Zadbamy o świetne towarzystwo, Twój komfort i… dobrą zabawę – wszak nic tak nie pozwala nam się rozwijać, jak inni ludzie i niecodzienne okoliczności, w których uczymy się przez doświadczanie nowych rzeczy.

Czym jest diagnoza FRIS®?

Style myślenia i działania pokazują, w czym różnisz się od innych, co w Tobie jest wyjątkowego. Podpowiadają, jak i z kim możesz najszybciej znaleźć porozumienie, a kiedy i dlaczego będzie to wymagać od Ciebie większego wysiłku. 

Po zakończeniu rejsu możemy stworzyć raport zespołowy, który będzie punktem wyjścia do rozmów liderskich na następujące tematy:

Podczas Sailing Bootcamp budujemy poczucie, że nasze życie ma sens i że mamy coś wyjątkowego do zaoferowania innym. Odrzucamy to, co ktoś nam mówił o nas i o świecie, by stać się pełnymi przestrzeni na nowe!

Sailing Bootcamp w pigułce:

Miejsce: Sycylia / Palermo / Wyspy Liparyjskie
Termin: 17-25.05.2024
Uczestnicy: menedżerowie i właściciele firm
Koszt: 1290 Euro + VAT + 1000 złotych „łódkowego”

Aplikuj!

Łącząc przygodę żeglarską z przemyślanym programem rozwojowym, wrócisz z rejsu bogatszy o nowe doświadczenia, przyjaźnie, wiedzę i umiejętności. Spotkanie ludzi z różnych środowisk, miast i profesji, gwarantuje przepływ energii, inspiracji i pomysłów, które z pewnością będziesz mógł w przyszłości wykorzystać.

Aplikuj na przedwakacyjną edycję rejsu i wybierzmy się razem na wiosennie słoneczną Sycylię. Wypełnij formularz zgłoszeniowy – z chęcią porozmawiamy o szczegółach!

Formularz zgłoszeniowy: Aplikuj na Sailing Bootcamp 2024 Sycylia
Więcej na temat bootcampów: BOOTCAMPY a wsparcie w rozwoju

Poznaj szczegóły Sailing Bootcamp 2024 Sycylia:

Do zobaczenia!

Udostępnij artykuł:
Przemysław Skrzek
Autor:

Przemysław Skrzek

Przedsiębiorca i edukator
Przedsiębiorca i specjalista w branży IT, executive manager, praktyk nowoczesnych metod zarządzania. Pomysłodawca i animator ogólnopolskiego klastra firm informatycznych ITCorner. Certyfikowany menedżer, trener i coach biznesu, a także muzyczny… multiinstrumentalista.
wróć do góry