Relacje = Zaufanie = Rozwój

Za nami trzy intensywne dni ITCorner Yachting Challenge 2019. 27 uczestników podzielonych na trzy załogi, codziennie wspólny cel na mapie i kilka dróg by do nich dotrzeć. Wiatr, słońce, deszcz, choroba morska, fale przez pokład – prawdziwa żeglarska przygoda. Piękne widoki, niepowtarzalny urok chorwackich miasteczek, koloryt lokalnej kuchni.

Jednak prawdziwa magia dzieje się równolegle do rejsowej rzeczywistości. Tworzymy relacje – razem gotujemy, sprzątamy, klarujemy łódki, stawiamy żagle, nawigujemy, szukamy miejsca „na bojce”. W międzyczasie rozmawiamy – o życiu, dzieciach, biznesie, pracy, naszych firmach i pasjach. Słuchamy godzinami niesamowitych historii, które budują między nami zaufanie i wzajemnie nas ubogacają.

Superumysł pod żaglami

Wczoraj miało miejsce wydarzenie bezprecedensowe. Po przybiciu do portu zebraliśmy się na biznesowy hackathon. Cała ekipa zamieniła się w „superumysł”, który wspierał dwóch śmiałków doradzając, jak mogliby pracować nad skalowaniem sprzedaży zagranicznej i budowaniem unikalnej propozycji wartości.

Niesamowite jest to, jak wiele pasji mają ludzie ufający sobie i pomagający innym w rozwoju. Trzy godziny intensywnej wymiany myśli, zwieńczone pyszną kolacją i zwycięstwem polskich siatkarzy 3:0 nad reprezentacją Niemiec w ćwierćfinale ME 2019. Na zakończenie krótki reportaż – kto wie, być może spotkamy się na kolejny wspólnym wyjeździe. Gorąco polecam – pełnia życia!

Udostępnij artykuł:
Przemysław Skrzek
Autor:

Przemysław Skrzek

Przedsiębiorca i edukator
Przedsiębiorca i specjalista w branży IT, executive manager, praktyk nowoczesnych metod zarządzania. Pomysłodawca i animator ogólnopolskiego klastra firm informatycznych ITCorner. Certyfikowany menedżer, trener i coach biznesu, a także muzyczny… multiinstrumentalista.
wróć do góry