AGILE Music @ ITCorner

30 sierpnia 2019 miała miejsce premiera materiału będącego efektem pierwszej edycji warsztatów Agile Music. Poprosiliśmy współpracowników firm członkowskich ITCorner, by podczas 2-dniowych warsztatów poświęconych zarządzaniu zwinnemu, nagrali… muzyczny teledysk!

Do pracy zabrała się 16-osobowa ekipa programistów, pasjonatów muzyki, trenerów biznesu, profesjonalnych muzyków i filmowców – podzielona na 4 współpracujące zespoły, których członkowie nigdy wcześniej nie spotkali się w takim składzie.

Wspólnie zabraliśmy się za pewien bardzo znany hit… Jak oceniacie finalny efekt?

Zapraszamy na kolejne edycje warsztatów, podczas których przez 3 dni będziemy zmagać się z tematyką Scrum, Kanban i Scrum of Scrums,  z nadzieją nagrania i nakręcenia czegoś równie szalonego. Poniżej „making of” przygotowany przez uczestników warsztatów. Choć amatorski, całkiem nieźle oddaje ducha tego, co się wydarzyło ;-).
Udostępnij artykuł:
Przemysław Skrzek
Autor:

Przemysław Skrzek

Przedsiębiorca i edukator
Przedsiębiorca i specjalista w branży IT, executive manager, praktyk nowoczesnych metod zarzadzania. Pomysłodawca i animator wrocławskiego klastra firm informatycznych ITCorner. Certyfikowany menedżer, trener i coach biznesu, a także muzyczny… multiinstrumentalista.
wróć do góry