ITCorner Summit

Za nami druga edycja kongresu ITCorner Summit 2019 – tym razem pod hasłem „The Future of Business”.  To flagowe wydarzenie współtworzonego przez nas klastra ITCorner skierowane jest do właścicieli i kadry zarządzającej firm i spółek o profilu softwarowym z całej Polski. Ale także do wszystkich entuzjastów rodzimej branży IT.

Celem kongresu jest wspólne pochylenie się nad kluczowymi tematami dotyczącymi biznesu i gospodarki. Co ważniejsze – zrobienie tego perspektywy bliskiej stowarzyszeniu ITCorner. Podczas wydarzenia rozmawiamy m.in. o budowaniu otwartości, wymianie doświadczeń, szukaniu nowych ścieżek rozwoju firm oraz o etyce biznesu.

W tym roku zaprosiliśmy ponad 300 ekspertów, menedżerów oraz przedstawicieli lokalnych organizacji otoczenia biznesu. Za nami liczne prelekcje, panele dyskusyjne i kuluarowe spotkania. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego bardzo bliskiego nam wydarzenia:

Udostępnij artykuł:
Przemysław Skrzek
Autor:

Przemysław Skrzek

Przedsiębiorca i edukator
Przedsiębiorca i specjalista w branży IT, executive manager, praktyk nowoczesnych metod zarządzania. Pomysłodawca i animator ogólnopolskiego klastra firm informatycznych ITCorner. Certyfikowany menedżer, trener i coach biznesu, a także muzyczny… multiinstrumentalista.
wróć do góry