Warsztaty AGILE Music

Właśnie prowadzimy premierowe warsztaty AGILE Music. Czy agile działa nie tylko w projektach IT? Czy 4 interdyscyplinarne zespoły potrafią nagrać profesjonalny klip muzyczny od zera w 48 godzin? Jak Scrum of Scrums pomoże im „ogarnąć” to bardzo złożone przedsięwzięcie? W backlogu m.in.  przygotowanie aranżacji muzycznej, ćwiczenie partii wokalnych, pisanie scenariusza, przygotowanie scenografii. A także… prawie 50 innych pomysłów klienta biznesowego!

Wkrótce odpowiedź, zapraszamy – uciekamy na plan, a poniżej krótka zajawka. Na starcie wrzuciliśmy zespół na głęboką wodę. W ciągu 1 godziny miał przygotować coś, co nas przekona, że warto dalej razem pracować nad teledyskiem. Stworzyć coś w rodzaju MVP pokazującego, że damy radę. Jak oceniacie ich kompetencje? Powinniśmy kontynuować projekt, czy wrócić do domów? 

Udostępnij artykuł:
Przemysław Skrzek
Autor:

Przemysław Skrzek

Przedsiębiorca i edukator
Przedsiębiorca i specjalista w branży IT, executive manager, praktyk nowoczesnych metod zarządzania. Pomysłodawca i animator ogólnopolskiego klastra firm informatycznych ITCorner. Certyfikowany menedżer, trener i coach biznesu, a także muzyczny… multiinstrumentalista.
wróć do góry