Za nami trzy intensywne dni ITCorner Yachting Challenge 2019. 27 uczestników podzielonych na trzy załogi, codziennie wspólny cel na mapie i kilka dróg by do nich dotrzeć. Wiatr, słońce, deszcz, choroba morska, fale przez pokład - prawdziwa żeglarska przygoda. Piękne widoki, niepowtarzalny urok chorwackich miasteczek, koloryt lokalnej kuchni.

Jednak prawdziwa magia dzieje się równolegle do rejsowej rzeczywistości. Tworzymy RELACJE - razem gotujemy, sprzątamy, klarujemy łódki, stawiamy żagle, nawigujemy, szukamy miejsca "na bojce". W międzyczasie rozmawiamy - o życiu, dzieciach, biznesie, pracy, naszych firmach i pasjach. Słuchamy godzinami niesamowitych historii, które budują między nami ZAUFANIE i wzajemnie nas ubogacają.

Wczoraj miało miejsce wydarzenie bezprecedensowe. Po przybiciu do portu zebraliśmy się na biznesowy hackathon. Cała ekipa zamieniła się w "superumysł", który wspierał dwóch śmiałków doradzając, jak mogliby pracować nad skalowaniem sprzedaży zagranicznej i budowaniem unikalnej propozycji wartości.

Niesamowite jest to, jak wiele pasji mają ludzie ufający sobie i pomagający innym w ROZWOJU. Trzy godziny intensywnej wymiany myśli, zwieńczone pyszną kolacją i zwycięstwem polskich siatkarzy 3:0 nad reprezentacją Niemiec w ćwierćfinale ME 2019.

Pełnia życia 🙂