SCRUM Bootcamp – lato 2024

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia – SCRUM Bootcamp – lato 2024.

Jaki jest cel bootcampu?

Chcemy nauczyć uczestników szkolenia metodyki SCRUM i innych zwinnych sposobów zarządzania, a także przygotować ich do certyfikacji „Professional Scrum Master 1” wg standardów organizacji Scrum.org. Wyjaśnić fundamenty zwinnego zarządzania, pokazać różnice między zarządzaniem tradycyjnym a zwinnym, nauczyć iteracyjnego wytwarzania wartości / produktu i sposobów działania w samozarządzającym się zespole, a także zainspirować do rozwoju w obaszarze zwinnego zarządzania.

W praktyce oznacza to, że nauczymy Cię zwinnego myślenia i mechaniki zwinności – pracy w krótkich cyklach, planowania, efektywnej komunikacji w zespole i zrównoważonego sposobu zarządzania projektami. Będziemy stosować narzędzia takie, jak Product Backlog czy Sprint Retrospective, a także „wejdziemy w buty” prawdziwego Scrum Mastera.

Dla kogo?

Najwięcej skorzystają praktycy agile, liderzy, Scrum Masterzy, Product Ownerzy, członkowie
zespołów scrumowych, ale także właściciele firm, kierownicy projektów, specjaliści, top management, kadra kierownicza, liderzy i członkowie zespołów biznesowych oraz operacyjnych, a nawet stażyści i adepci zarządzania. Osoby bez usystematyzowanej wiedzy związanej z zarządzaniem zwinnym, pracujące na co dzień w zespołach projektowych lub szykujące się do awansu w strukturze zarządczej organizacji, która aspiruje do bycia zwinną i nastawioną na tworzenie wartości biznesowej.

Zakres szkolenia

Dzięki bootcampowi zrozumiesz fundament myślenia zwinnego, poznasz dogłębnie metodykę SCRUM i przygotujesz się do certyfikacji PSM 1 (Professional Scrum Master 1):

Więcej szczegółów dot. bootcampu w katalogu zamieszczonym na końcu strony.

SCRUM Bootcamp – lato 2024 – w pigułce:

Dołącz do naszego bootcampu i zdobądź umiejętności potrzebne do skutecznego zwinnego zarządzania z wykorzystaniem metodyki SCRUM i zdobycia certyfikacji PSM 1!

Poznaj szczegóły SCRUM Bootcamp – lato 2024:

Do zobaczenia!

Udostępnij artykuł:
Przemysław Skrzek
Autor:

Przemysław Skrzek

Przedsiębiorca i edukator
Przedsiębiorca i specjalista w branży IT, executive manager, praktyk nowoczesnych metod zarządzania. Pomysłodawca i animator ogólnopolskiego klastra firm informatycznych ITCorner. Certyfikowany menedżer, trener i coach biznesu, a także muzyczny… multiinstrumentalista.
wróć do góry