Inteligencja Finansowa Bootcamp – wiosna 2024

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia – Inteligencja Finansowa Bootcamp – wiosna 2024.

Jaki jest cel bootcampu?

Chcemy nauczyć uczestników myślenia strategicznego, taktycznego i operacyjnego przez pryzmat finansów. Wykształcić w nich rutynę badania kondycji i wartości firmy oraz zarządzania jej kapitałami. Pokazać, jak zabezpieczyć organizację przed zagrożeniami w obszarze finansów, głównie związanych z płynnością, rentownością i wartością biznesową.

W praktyce oznacza to, że nauczymy Cię rozumienia sprawozdań finansowych i mechaniki ich działania – bilansu, rachunku wyników i przepływów pieniężnych. Będziemy analizować relacje między nimi i wykorzystywać te informacje w praktyce.

Dla kogo?

Najwięcej skorzystają właściciele firm, przedsiębiorcy, top management, kadra kierownicza, liderzy i członkowie zespołów biznesowych oraz operacyjnych. Osoby bez przygotowania finansowego, pracujące na co dzień z informacjami oraz zespołami finansowymi lub szykujące się do awansu, wymagającego nadzoru nad finansami.

Zakres warsztatów

Dzięki bootcampowi zbudujesz fundament myślenia finansowego i podejmowania decyzji w oparciu o dane płynące z księgowości :

Więcej szczegółów dot. bootcampu w katalogu zamieszczonym na końcu strony.

Inteligencja Finansowa Bootcamp – wiosna 2024 – w pigułce:

Dołącz do naszego bootcampu i zdobądź umiejętności potrzebne do skutecznego zarządzania finansami w firmie! 📈💰

Poznaj szczegóły Inteligencja Finansowa Bootcamp – wiosna 2024:

Do zobaczenia!

Udostępnij artykuł:
Maciej Gawlik
Autor:

Maciej Gawlik

Przedsiębiorca i edukator
Doktor ekonomii, trener biznesu, przedsiębiorca w branży IT. Z zamiłowania i startupowiec innowator, posiadający wieloletnie doświadczenie z zakresu analizy danych i procesów biznesowych, przetwarzania informacji oraz wnioskowania biznesowego w dużych i małych organizacjach.
wróć do góry