Excel Bootcamp – lato 2024

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia – Excel Bootcamp – lato 2024.

Jaki jest cel bootcampu?

Chcemy nauczyć uczestników jak efektywnie korzystać z narzędzi dostępnych w Excelu (a właściwie Google Sheets) do tworzenia przejrzystych raportów oraz szybkiej analizy danych. Uczestnicy nauczą się, jak przekształcać dane w wartościowe informacje, które można łatwo prezentować i na podstawie których łatwiej podejmować decyzje.

W praktyce oznacza to, że nauczymy Cię pracy z danymi, od pozyskania, przez czyszczenie, analizowanie, prezentację po właściwe eksportowanie.

Dla kogo?

Najwięcej skorzystają planiści, analitycy, menedżerowie, kontrolerzy finansowi, księgowi i zarządzający, menedżerowie jednostek biznesowych oraz profesjonaliści zajmujący się analizą danych i raportowaniem.

W praktyce nasze warsztaty mogą bardzo pomóc także osobom zajmującym się „back office’em” w firmach, wspierające zarządzających w sprawach biurowych, a szukające dalszego rozwoju w karierze w kierunku zarządczym lub specjalistycznym.

Zakres warsztatów

Warsztaty będą miały charakter praktyczny i interaktywny. Uczestnicy będą pracować na rzeczywistych zestawach danych i wykonywać zadania praktyczne, które pomogą im zrozumieć i zastosować omawiane techniki.

Więcej szczegółów dot. bootcampu w katalogu zamieszczonym na końcu strony.

Na zakończenie warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań i omówienia indywidualnych problemów związanych z analizą danych i raportowaniem. Warsztaty te mają na celu nie tylko nauczenie uczestników technicznych umiejętności, ale także rozwinięcie ich zdolności analitycznych i umiejętności prezentacji danych w sposób przejrzysty i efektywny.

Excel Bootcamp – lato 2024 – w pigułce:

Analiza danych i raportowanie bez tajemnic! Wykorzystanie Excel (Google Sheets) do inteligentnego i łatwego raportowania oraz szybkiej analizy danych.

Dołącz do naszego bootcampu i zdobądź umiejętności potrzebne do skutecznej komunikacji biznesowej z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego! 📈💰

Poznaj szczegóły Excel Bootcamp – lato 2024:

Do zobaczenia!

Udostępnij artykuł:
Maciej Gawlik
Autor:

Maciej Gawlik

Przedsiębiorca i edukator
Doktor ekonomii, trener biznesu, przedsiębiorca w branży IT. Z zamiłowania i startupowiec innowator, posiadający wieloletnie doświadczenie z zakresu analizy danych i procesów biznesowych, przetwarzania informacji oraz wnioskowania biznesowego w dużych i małych organizacjach.
wróć do góry