Uwielbiamy opowiadać o idei ITCorner - wrocławskiego klastra zrzeszającego firmy IT, który swym dynamicznym rozwojem i inicjatywami przerósł najśmielsze wyobrażenia jego pomysłodawców. Mieliśmy przyjemność być przy jego narodzinach, towarzyszyć mu na drodze dorastania i szukania organizacyjnej dojrzałości.

Co więcej - LEANSPIN jest dzieckiem ITCorner - firmą, która powstała z przekonania, że "together is better". Zainspirowaną wieloma dobrymi rzeczami, których doświadczyliśmy budując społeczność ITCorner, wymieniając się rozmaitymi doświadczeniami, służąc sobie nawzajem i szukając odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Podcast o klastrze ITCorner

Ale do dziś nie mieliśmy czasu ubrać opowieści o ITCorner w uporządkowaną formę. Na szczęście z pomocą przyszła nam reguła synergii - "2+2=7" - i w końcu się udało! Dzięki współpracy zrzeszonych w ITCorner firm z Krakowa, Poznania i Wrocławia powstał podcast, w którym gawędzimy o naszym stowarzyszeniu, patrząc na jego historię z czterech osobistych perspektyw.

To bardzo szczera rozmowa o tym, co nas łączy, co udało nam się razem zrobić przez ostatnie 7 lat i dokąd razem zmierzamy. Dlaczego "robienie biznesu" to niełatwa sztuka budowania otwartości, zaufania i współpracy. 60-minutowa pigułka wiedzy, doświadczeń i emocji, uchwycona w formacie audio dzięki Mariuszowi Smenżykowi z krakowskiego Bravelab.io.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w nagranie i zapraszamy do wysłuchania!